Avaleht
/
Uudised
/
Meistriklass “Queerness in Movement”

Meistriklass “Queerness in Movement”

Q-Space kutsub huvilisi osalema meistriklassis “Queerness in Movement”, mis leiab aset laupäeval, 2. detsembril kell 14-16 klubis Hungr (Tulika 9-11, Tallinn).

Töötuba on avatud kõigile, sõltumata tantsuoskusest, vanusest, identiteedist või muudest omadustest. Põhiline on soov saada vabaks keha ja vaimu piiravatest reeglitest ja eelarvamustest. Töötoas sukeldume liikumise, keha ja seksuaalsuse omavahelistesse suhetesse ning avastame meis kõigis peituva queernessi. Õpime kuidas leida, omada ja tähistada iseenda eripärasid läbi liikumisharjutuste nii kaasaegse tantsu kui ballroom-vogue maailmast.

Meistriklassi viib läbi koreograaf, tantsija ja queer-aktivist Rene Köster, kes on ka sel hooajal Sõltumatu Tantsu laval (STL) etenduva performance´i Transcendentia looja.

Töötuba toimub inglise keeles. Osalemine on tasuta. 

Osalemiseks täida registreerimisvorm enne 27.novembrit 2023. Kohtade arv on piiratud, nii et tasub kiirustada!

Rene Köster

Rene Köster on olnud Eesti tantsumaailmas aktiivselt tegev 15-aastasest saati, mil ta hakkas andma tantsutunde Prodance Dance Center´is ja liitus sama tantsukeskuse loovtiimiga.

Viimased kuus aastat on Rene olnud Tallinna queer-ööelu lahutamatu osa, töötanud tihedalt drag- ja performance- skeenes ja olnud üks ürituste „BÄM!“, „The Queer Showcase“, „Trancegender“ ning töötoa „Queerness in Movement“ loojaid. Lisaks on ta tegutsenud või praegu tegutsemas Sõltumatu Tantsu Laval, Kanuti Gildi Saalis, Vabal Laval ja Sveta baaris. 

Tema viimased tööd on alternatiivne queer muusikal „veenus.me“ ja sooloetendus „MASC II MASC“.

No items found.