Avaleht
/
Andmekaitse põhimõtted

andmekaitse põhimõtted

Q-Space´s (https://q-space.ee/) on üks meie peamisi prioriteete meie külaliste privaatsus. Need andmekaitse põhimõtete dokumendid sisaldavad informatsiooni, mille on kogunud ja salvestanud Q-Space, ja infot, kuidas me andmeid kasutame.

Kui Teil on lisaküsimusi või vajate veel informatsiooni meie andmekaitse põhimõtetest, võtke meiega julgesti ühendust. Meie andmekaitse põhimõtted genereeriti GDPR Privacy Policy Generator´i abil.

General Data Protection Regulation (GDPR) (Andmekaitse Üldmäärus)

Oleme teie infoandmete töötleja.

Q-SPACE MTÜ andmekaitse põhimõttete isikuandmete kogumise ja kasutamise õiguslik alus sõltub kogutud isikuandmetest ja konkreetsest kontekstist, milles me teavet kogume:

  • Q-SPACE MTÜ-l on vaja täita Teiega leping
  • Olete andnud Q-SPACE MTÜ-le loa seda teha
  • Teie isikuandmete töötlemine on Q-SPACE MTÜ õigustatud hivodes
  • Q-SPACE MTÜ peab alluma seadusele

Q-SPACE MTÜ säilitab teie isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik käesolevate andmekaitse põhimõtetes sätestatud eesmärkide saavutamiseks. Säilitame ja kasutame teie adnmeid ulatuses, mis on vajalik meie juriidiliste kohustuste täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja meie põhimõtete jõustamiseks.

Kui olete Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) elanik, on teil teatud andmekaitseõigused. Kui soovite teada, milliseid isikuandmeid me Teie kohta hoiame ja kui soovite, et need meie süsteemidest eemaldataks, võtke meiega ühendust.

Teatud juhtudel on teil järgmised andmekaitseõigused:

  • Õigus pääseda juurde, uuendada või kustutada andmeid, mis meil Teie kohta on.
  • Õigus parandada.
  • Õigus esitada vastuväiteid.
  • Piirangu õigus.
  • Õigus andmete teisaldatavusele.
  • Nõusoleku tagasivõtmise õigus.

Logifailid

Q-Space järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid dokumenteerivad infot selle kohta, kui külastajaid veebisaite külastavad. Kõik hostimisettevõtted teevad seda ja see on osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutav teave hõlmab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvaid lehti ja võib-olla ka klikkide arvu. Need ei ole seotud isikut tuvastavate andmetega. Teabe eesmärk on trendide analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Andmekaitse põhimõtted

Saate vaadata seda loendit, et leida iga Q-Space'i reklaamipartneri andmekaitse põhimõtted.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnilisi vahendeid nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Q-Space'is kuvatavates linkides, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad Teie IP-aadressi automaatselt. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Q-Space'il ei ole juurdepääsu ega kontrolli nendele küpsistele, mida kasutavad kolmandatest osapooltest reklaamijad.

Kolmandate osapoolte andmekaitse põhimõtted

Q-Space'i andmekaitse põhimõtted ei kehti teistele reklaamijatele ega veebisaitidele. Seetõttu soovitame Teil üksikasjalikuma informatsiooni saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate andmekaitse põhimõtetega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikutest loobumise kohta.

Laste andmed

Teine osa meie prioriteedist on tagada laste turvalisus interneti kasutamise ajal. Julgustame vanemaid ja eestkostjaid nende veebitegevust jälgima, selles osalema ja/või juhendama.

Q-Space ei kogu alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikut tuvastavat teavet. Kui arvate, et Teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame teil meiega viivitamatult ühendust võtta ja anname endast parima, et selline informatsioon viivitamatult meie registritest eemaldada.

Ainult veebipõhised andmekaitse põhimõtted

Meie andmekaitse põhimõtted kehtivad ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtivad meie veebisaidi külastajate kohta seoses teabega, mida nad Q-Space'is jagavad ja/või koguvad. Need põhimõtted ei kehti teabe kohta, mida kogutakse võrguühenduseta või muude kanalite kaudu peale selle veebisaidi.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute käesolevaga meie andmekaitse põhimõtetega ja selle tingimustega.