Avaleht
/
Sündmused
/
Q-Space Festival Tallinn

Q-Space Festival Tallinn

Kuupäev:
30.11-3.12.2023
Koht:
Kino Artis
Aadress:
Estonia pst 9, 11314 Tallinn
Vaata kaardil

Kultuurifestival Q-Space keskendub LGBT-inimeste lugude jagamisele ning inimõiguste edendamisele läbi turvaliste kohtumispaikade ja vestluste korraldamise. Tallinnasse toob Q-Space Festival neljal päeval kokku 7 filmilinastust külaliste ja vestlusringidega kinos Artis, festivali peod, töötoad ning koomiksiesitluse.

Ajakava

Täispilet 8,20€

Sooduspilet 6€. Sooduspileteid saavad soetada elkooliealised, õpilased, tudengid, õpetajad, pensionärid ja ajateenijad vastava dokumendi esitamisel.

5 pileti kombo 35€. Ostes korraga 5 piletit mistahes Q-Space Festivali linastusele, kehtib piletile soodushind 7€.

Ukraina sõjapõgenikud saavad osaleda festivali linastustel tasuta. Ajakirjanikel, kes soovivad kajastada Q-Space Festivali või sellel linastuvaid filme, on võimalik taotleda pressiakreditatsioon.

Q-Space on 2022. aastal Eestis loodud kultuuriprojekt, mis on pühendatud LGBT-kogukondadele ja inimõigustele.  Oma lühikese tegutsemisaja vältel on Q-Space korraldanud 12 filmilinastust Tallinnas ja Narvas, nende hulgas LGBT+ filmiklubi koostöös Eesti Filmimuuseumiga ja linastused 2023. aasta Baltic Pride’il, ning pälvinud Eesti LGBT Ühingult 2023. aastal Vikerkaarekangelase aunimetuse.

Partnerid

No items found.